GUNGSTOL, " Grandessa " design Lena Larsson, Nässjö stolfabrik, 1900-talets andra hälft.

213150. GUNGSTOL, " Grandessa " design Lena Larsson, Nässjö stolfabrik, 1900-talets andra hälft.

Gungstol, Grandessa
Vit, spjälor rygg.

Bruksslitage, stötmärke., slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gungstol, Grandessa
Vit, spjälor rygg.

Antal besök: 1 022