BERT JONSSON. Akvarell, signerad och daterad 1967.

213140. BERT JONSSON. Akvarell, signerad och daterad 1967.

Renar. Ca. 25x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Renar. Ca. 25x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 8 013