SKÖLD, gips, "H.M.KONUNGENS HOVLEVERANTÖR", tidigt 1900-tal.

213138. SKÖLD, gips, "H.M.KONUNGENS HOVLEVERANTÖR", tidigt 1900-tal.

Sveriges Riksvapen.
Höjd 48 cm.
Bredd 44 cm.

Defekt vänster hörn upptill.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sveriges Riksvapen.
Höjd 48 cm.
Bredd 44 cm.

Defekt vänster hörn upptill.
Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 200