BOKHYLLA, Alf Svensson, Bjästa snickerifabrik, 1960-tal.

213045. BOKHYLLA, Alf Svensson, Bjästa snickerifabrik, 1960-tal.

Ek. Ca. längd 60, bredd 45, höjd 183 cm.

Bruksslitage. Smärre fanerskada, repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 018