kommode, teak, 1950-tal, Danmark.

2130217. kommode, teak, 1950-tal, Danmark.

Byrå, teak, 1950-tal, Danmark. Teakkonstruktion, utrustad med sex lådor på framsidan, en låda låsbar, H.116cm, W.75cm, D.38cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, partiella repor i träet.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 015