BÅTMOTOR; MERCURY 6 HK.

BÅTMOTOR; MERCURY 6 HK.
213020. BÅTMOTOR; MERCURY 6 HK.

Ny olja i växelhus och impeller 2014

6 hästkrafter.

Bruksslitage, repor, förgasarrengöring behövs.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 hästkrafter.

Antal besök: 2 155