SLÄDE, trä, allmoge, 1800/1900-tal.

212976. SLÄDE, trä, allmoge, 1800/1900-tal.

Trä med grön bemålning, medar i smide.
Höjd 79, längd 145, bredd 46 cm.

Slitage, nött färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nött färg.

Antal besök: 2 245