TAKKLAMPA, metall samt glas, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd.

212970. TAKKLAMPA, metall samt glas, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd.

Sexarmad med blå metallstomme, vita kupor.
2 st extrakupor medföljer.

Höjd 29 cm, diameter 30 cm.

Bruksslitage, smärre nagg vid ena kupans nedre del.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st extrakupor medföljer.

Höjd 29 cm, diameter 30 cm.

Antal besök: 847