RADIO, 1920/30-tal, Sverige.

RADIO, 1920/30-tal, Sverige.
2129404. RADIO, 1920/30-tal, Sverige.

Radio av okänd tillverkning, kabinett i mörkbonad furu samt bakelit.
Mått: bredd 56, djup 20, höjd 46 cm.

Smärre repor och märken, lösa paneler. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

En samling radioapparater

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

En samling radioapparater

Antal besök: 473