OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk. 2 st. Marina motiv. Signerade Y Håkansson.

212935. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk. 2 st. Marina motiv. Signerade Y Håkansson.

Olja på duk. Fullriggare "Sophocles" Aberdeen. 1,138 tons byggd 1879. 33x41 cm. Signerad Y Håkansson.
Olja på duk. 41x33 cm. Signerad Y Håkansson.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 332