TAVELRAM, förgylld, 1900-tal.

TAVELRAM, förgylld, 1900-tal.
212932. TAVELRAM, förgylld, 1900-tal.

Med träskiva med tryck föreställandes moses och stentavlorna.
Innermått 66,5 x 55,5 cm
Yttermått 86 x 75,5 cm.

Smärre slitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innermått 66,5 x 55,5 cm
Yttermått 86 x 75,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 743