PARTI, 2 delar, Kopparhink samt väggpendyl.

21288. PARTI, 2 delar, Kopparhink samt väggpendyl.

Väggpendyl förgylld. Urtavla märkt I Ohlsson Ödeshög. Nyckel och pendel finns.

Del av förgyllning borta på pendyl. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 914