VAS samt 2 SKÅLAR, porslin, Kina.

21282. VAS samt 2 SKÅLAR, porslin, Kina.

Skålar med dekor av fiskar. Vad med dekor av figurscener.
Höjd 6-32 cm.

Nagg på vasen. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6-32 cm.

Nagg på vasen. Slitage.

Antal besök: 959