JORDGLOB, med glasglob, 1950-tal.

212809. JORDGLOB, med glasglob, 1950-tal.

Höjd 47 cm.
Globens diameter cirka 37 cm.

Bruksslitage.
Stickkontakt saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47 cm.
Globens diameter cirka 37 cm.

Bruksslitage.
Stickkontakt saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 420