KISTA på benställning, 1800-tal.

21280. KISTA på benställning, 1800-tal.

Totala mått längd 69, bredd 50, höjd 71,5 cm.

Nyckel samt lås saknas. Slitage. Senare benställning
Färgbortfall, slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 006