SKÅP, AB J.O Carlssons möbelindustri, Vetlanda, 1900-tal.

212745. SKÅP, AB J.O Carlssons möbelindustri, Vetlanda, 1900-tal.

Tvådelat skåp med hyllplan och lådor, etikettmärkt
Längd 102, bredd 44, höjd 160 cm.

Repor, lagning i faner på vänster kortsida, smärre färgstänk på höger kortsida.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 085