KAFFEKOPPAR, 12 delar, "Pompadour", Rosenthal samt FAT, Ilmenau, 1900-talets andra hälft.

212728. KAFFEKOPPAR, 12 delar, "Pompadour", Rosenthal samt FAT, Ilmenau, 1900-talets andra hälft.

12 kaffekoppar med fat.
Uppläggningsfat, diameter 30 cm.

Varierande slitage, nagg, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 kaffekoppar med fat.

Antal besök: 1 454