PÄLS, mink, ca stl 44/46, 1900-tal.

212720. PÄLS, mink, ca stl 44/46, 1900-tal.

Rygglängd ca. 100 cm.

Skada/trasig vid en ficka. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd ca. 100 cm.

Antal besök: 1 181