KAPTENSKISTA, trä, med låda, 1700-tal.

212695. KAPTENSKISTA, trä, med låda, 1700-tal.

Höjd 84 cm.
Längd 109 cm.
Bredd 56 cm.

Saknas låskista.
Defekta rephandtag.
Defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 84 cm.
Längd 109 cm.
Bredd 56 cm.

Saknas låskista.
Defekta rephandtag.
Defekter och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 834