SKÅLAR, 2 st, keramik, Kina.

SKÅLAR, 2 st, keramik, Kina.
21267. SKÅLAR, 2 st, keramik, Kina.

Diameter 18,5-23,5 cm.

Större skål med nagg. Minder skål med krackelering. Tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18,5-23,5 cm.

Antal besök: 939