MATSALSBORD, Perstorpslaminat, 1950-60-tal.

212669. MATSALSBORD, Perstorpslaminat, 1950-60-tal.

Längd 80 + 30 + 30, bredd 70, höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 554