PETER LUNDSTRÖM. Akvarell, Skogsfåglar, signerade.

2126412. PETER LUNDSTRÖM. Akvarell, Skogsfåglar, signerade.

Bildmått 23 x 30,5 cm
Bildmått 39 x 46,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 23 x 30,5 cm
Bildmått 39 x 46,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 699