SKÅL samt LJUSSTAKAR 1 par, glas, 1900-tal.

212621. SKÅL samt LJUSSTAKAR 1 par, glas, 1900-tal.

Skål i form av korg, längd 26, höjd ca 23 cm.
1 par ljusstakar, höjd ca 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 476