CARL ERIK TÖRNER. TILLSKRIVEN. Olja på duk, osignerad.

212605. CARL ERIK TÖRNER. TILLSKRIVEN. Olja på duk, osignerad.

Skrift á tergo. Ca. 65x49 cm.

Krackelyr. Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrift á tergo. Ca. 65x49 cm.

Antal besök: 2 646