ARTHUR GEORGE WATTS. Akvarell.

2126022. ARTHUR GEORGE WATTS. Akvarell.

Landskap med får. Signerad. 25x51 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 595