FÅTÖLJ, 1970-tal.

FÅTÖLJ, 1970-tal.
212601. FÅTÖLJ, 1970-tal.

Svart skinnimitation samt röd textil. Snurrfunktion.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
212601. FÅTÖLJ, 1970-tal.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 668