STOL,bondrokoko,1800-tal.

STOL,bondrokoko,1800-tal.
2125982. STOL,bondrokoko,1800-tal.

Avlutad
Total höjd ca 98 cm
Sitthöjd ca 48 cm.

Bruksslitage, repor & märken
Senare renoverad samt kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Avlutad
Total höjd ca 98 cm
Sitthöjd ca 48 cm.

Bruksslitage, repor & märken

Antal besök: 684