STOLAR, ett par, modell ur "Fanett" serien, IIlmari Tapiovaara, Edsbynverken, 1960-tal.

212593. STOLAR, ett par, modell ur "Fanett" serien, IIlmari Tapiovaara, Edsbynverken, 1960-tal.

Brännstämplade.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännstämplade.

Slitage.

Antal besök: 726