SNURRFÅTÖLJ, 1960-tal.

SNURRFÅTÖLJ, 1960-tal.
212586. SNURRFÅTÖLJ, 1960-tal.

Stoppad sits med lös dyna. Underrede i metall.

Bruksslitage. en sömn har släppt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 274