GÖSTA BJELKEBO. "Paris Café", pastell, signerad och daterad 57.

212565. GÖSTA BJELKEBO. "Paris Café", pastell, signerad och daterad 57.

41 x 34cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 34cm.

Antal besök: 2 685