LOUIS BASTIN. Etsningar, 2 st. signerade 37 och 1938.

212547. LOUIS BASTIN. Etsningar, 2 st. signerade 37 och 1938.

Ca. 18x18 samt 20x24 cm.

Ej examinerade ur ram.

Louis Bastin (1912–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 18x18 samt 20x24 cm.

Ej examinerade ur ram.

Louis Bastin (1912–1979)

Antal besök: 607