INDUSTRISTOL, stål och trä, Lindqvist Stålmöbler, Motala. 1900-talets mitt.

212528. INDUSTRISTOL, stål och trä, Lindqvist Stålmöbler, Motala. 1900-talets mitt.

Stomme i metall. Sits och ryggstöd i trä. Justerbar höjd.

Proveniens: Brandstationen Sundsvall.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 702