SOFFA, bambu/rotting, 1900-tal.

2125157. SOFFA, bambu/rotting, 1900-tal.

Rygghöjd ca 74.5 cm.
Bredd ca 124 cm.
Sitthöjd ca 36.5 cm.

En pinne i mitten är skadad/del saknas. Slitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 74.5 cm.
Bredd ca 124 cm.
Sitthöjd ca 36.5 cm.

Antal besök: 1 067