BOKSKÅP, björk chippendalstil, 1900-tal.

212505. BOKSKÅP, björk chippendalstil, 1900-tal.

Bokskåp med tre dörrar samt en låda
Längd 163, bredd 36, höjd 136 cm.

Smärre repor, samt ett nyckelhålsbeslag saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 996