KORNISCHER, 4 st. Teak, 1950/60-tal.

212503. KORNISCHER, 4 st. Teak, 1950/60-tal.

Längd avser ytterlängden på kornischerna
100,7 cm
124,9 cm
2 stycken med storlek 260 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

100,7 cm
124,9 cm
2 stycken med storlek 260 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 8 031