DOCKSERVIS, 13 delar, porslin.

2124900. DOCKSERVIS, 13 delar, porslin.

1 st kanna höjd
5 st fat ca ø 10 cm
5 st koppar ca ø 5 cm, 5 cm hög
1 st gräddkanna och 1 st sockerskål.

Bruksslitage.Något nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st kanna höjd
5 st fat ca ø 10 cm

Antal besök: 479