KLOCKA, TILL BIL, VDO, Kienzle, 1950/60-tal.

2124883. KLOCKA, TILL BIL, VDO, Kienzle, 1950/60-tal.

Klocka som tidigare suttit i en bil, nu mpnterad på plexiglasskiva. Ca 10.5 cm i diameter. Mekaniskt urverk.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 847