GOLVLAMPA, "Mars", Per Sundstedt, Atelje Lyktan Åhus.

212470. GOLVLAMPA, "Mars", Per Sundstedt, Atelje Lyktan Åhus.

Höjd ca. 130 cm.

Repor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 130 cm.

Repor. Bruksslitage.

Antal besök: 4 448