BORDSLAMPA, glas, Tapio Wirkkala, Iittala, Finland, signerad.

212459. BORDSLAMPA, glas, Tapio Wirkkala, Iittala, Finland, signerad.

Signerad Tapio Wirkkala 3307.
Höjd inklusive lampsockel 36 cm.
Höjd inklusive skärm ca 59,5 cm.

Orange originalskärm.

Bruksslitage, mikronagg. Skärm med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad Tapio Wirkkala 3307.

Orange originalskärm.

Antal besök: 3 625