LASSE ÅBERG. "Patrik och Putrik 2", färglitografi, signerad samt numrerad 94/100.

212399. LASSE ÅBERG. "Patrik och Putrik 2", färglitografi, signerad samt numrerad 94/100.

Bildyta 32 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lasse Åberg (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 32 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lasse Åberg (Född 1940)

Antal besök: 7 876