BYRÅ, 3 lådor, 1800-tal.

BYRÅ, 3 lådor, 1800-tal.
212383. BYRÅ, 3 lådor, 1800-tal.

Höjd 76 cm. Bredd 51 cm. Längd 40 cm.

Ålders och bruksslitage. En knopp avslagen men medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 793