GOLVLAMPA, "Anna", Anna Ehrner, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.

212336. GOLVLAMPA, "Anna", Anna Ehrner, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing, skärm i brunt kalvskinn. Höjd ca 135 cm.

Bruksslitage, en skruv på ovansidan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 526