SKRIN, allmoge, 1700/1800-tal.

212271. SKRIN, allmoge, 1700/1800-tal.

Längd 34, bredd 31, höjd 25 cm.

Sprickor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor, bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 869