BYRÅ, omkring sekelskiftet 1900.

2121800. BYRÅ, omkring sekelskiftet 1900.

Fanerad med ädelträ. Dekor av intarsia. Längd 115, djup 46, höjd 86 cm.

Slitage med sprickor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 658