BAJONETTER, 3 st, 18/1900-tal, varav en Wilkinsson 1907.
212150. BAJONETTER, 3 st, 18/1900-tal, varav en Wilkinsson 1907.
1 st Wilkinsson 1907 (Pattern 1907) med slida märkt M44.
1 st märkt FG 64497
1 st märkt med ankare samt 13841. Flertlet (otydliga) stämplar finns på alla.
1 st märkt FG 64497