MUGG, porslin, Kina, 1700/1800-tal.

21208. MUGG, porslin, Kina, 1700/1800-tal.

Dekor av landskap i järnoxidglasyr. Höjd 13 cm.

Omfattande lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande lagning.

Antal besök: 1 267