KAMERA, Konica Minolta Dynax 5D, 2000-tal.

2120674. KAMERA, Konica Minolta Dynax 5D, 2000-tal.

Kamerahus
Objektiv, AF DT 18-70, AF 75-300
Batteriladdare +kablage
Bordsstativ
Kameraryggsäck.

Bruksskick, fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kamerahus
Batteriladdare +kablage
Bordsstativ
Kameraryggsäck.

Bruksskick, fungerar ej.

Antal besök: 1 175