STEREOSKÅP, 2 st, 1800 repsektiv 1900-tal, EMALJSKYLTAR, 5 st.
212015. STEREOSKÅP, 2 st, 1800 repsektiv 1900-tal, EMALJSKYLTAR, 5 st.
The Perfecscope, USA, längd 32. View master, i original karton. Bilder till The Perfecscope, 23 st. Emaljskyltar, 6 st, 1900-tal Pussel och leksakstryckeri, medföljer.
Slitage, The Perfecscope, saknar handtag samt en hållare till bilder. Skadade originalkartonger.