MATTALLRIKAR. 8 st. "Uhtua", Ulla Procopé/Leivo Inkeri. Arabia, Finland.

212003. MATTALLRIKAR. 8 st. "Uhtua", Ulla Procopé/Leivo Inkeri. Arabia, Finland.

8 st pizzatallrikar i creme och blått, diameter 33 cm
Stämplade Arabia FinlandUhtua Dishwasher-proof 55
Design: Ulla Procopé, dekor Leivo Inkeri.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 3 365