RING besatt med tre blå stenar, troligen safirer. Gulguld. 18K.

211963. RING besatt med tre blå stenar, troligen safirer. Gulguld. 18K.

Vikt ca 5 gram.
Storlek ca 18,75 mm.
Stämplad LN, Kattfot, 18K, M, B8.
Tillverkad 1928 i Malmö av Nilsson L.

Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 5 gram.
Storlek ca 18,75 mm.

Gravyr.

Antal besök: 2 164